Wakacyjny Turniej Piłki Siatkowej 7 sierpnia 2011

Wakacyjny Turniej Piłki Siatkowej
w Ortelu Królewskim I

Z inicjatywy Ludowego Stowarzyszenia Sportu Kultury i Wypoczynku ,,Korona" w Ortelu Królewskim I został zorganizowany Wakacyjny Turniej Piłki Siatkowej. Zawody odbyły się 7.08.2011r. na boisku do piłki siatkowej przy świetlicy wiejskiej. Chętnych nie brakowało. W zawodach wzięło udział 5 drużyn: Ortel Królewski I, Czosnówka, Łomazy, Kościeniewicze, Piszczac. Po zaciętych rozgrywkach wyłoniono zwycięzców:
I miejsce Piszczac
II miejsce Ortel Królewski I
III miejsce Czosnówka
IV miejsce Kościeniewicze
V miejsce Łomazy
Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze drużyny puchary i piłki do siatkówki. Nagrody ufundowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Piszczacu i Stowarzyszenie ,,Korona".