Karnawałowy Bal Przebierańców 21 stycznia

W sobotę 21 stycznia 2012 roku odbył się Karnawałowy Bal Przebierańców. Na balu tym zgromadziła się liczna gromada bajkowych przebierańców: krasnoludków, księżniczek, pszczółek, kowbojów, cyganek, kotów w butach, Batmanów. W czasie zabawy przybył do dzieci Święty Mikołaj, który obdarował je prezentami. Maluchy tańczyły i śpiewały, a gdy się zmęczyły, mogły posilić się pysznymi ciastami, kanapkami przygotowanymi przez rodziców. Tańce zostały zorganizowane dzięki współpracy: Stowarzyszenia Korona, OSP Ortel Królewski, Pani Agnieszki Kondrackiej, Pani Marii Ignatiuk i ks. Proboszcza Sławomira Brodawki.